Back to Top

Konference INSPO odložena, festival Jeden svět přerušen

      Zveřejněno: 11. 3. 2020 17:45

Dvě oblíbené jarní akce se nekonají. Konference INSPO se uskuteční v náhradním termínu, který se právě hledá. Registrovaní návštěvníci si mohou ponechat zakoupené lístky, nebo požádat o vrácení peněz.

Přerušen je i festival Jeden svět. Vracení lístků je v tomto případě složitější, podrobné informace naleznete zde: 

https://www.jedensvet.cz/2020/novinky/654-jak-to-udelat-pokud-chcete-vratit-vstupne

Kvadriatlon v Jizerských horách

      Zveřejněno: 5. 3. 2020 9:54

Spolek Cesta za snem pořádá v sobotu 7. března Zimní kvadriatlon, biatlon na sledge běžkách. Sraz účastníků je v 9.30 v Bedřichově v Jizerských horách. Pokud nemáte vlastní vybavení, netřeba se bát, na místě bude půjčovna zdarma. Chcete-li zažít biatlon na vlastní kůži, máte jedinečnou šanci. Pro více informací klikněte sem: https://www.naprichandicapy.cz/zimni-kvadriatlon-1-54

JEDEN SVĚT

      Zveřejněno: 6. 2. 2020 10:10

Od 5. do 14. března se v Praze uskuteční JEDEN SVĚT - Festival dokumentárních filmů o lidských právech. Jeho pořadatelé myslí na všechny diváky a na domovských webových stránkách festivalu www.jedensvet.cz najdete v sekci Jeden svět pro všechny informace pro návštěvníky se zdravotním handicapem. 

 

Konference INSPO 2020

      Zveřejněno: 6. 2. 2020 8:50

V sobotu 28. března se v prostorách Kongresového centra (Praha 4) uskuteční další ročník Konference INSPO - Internet a informační systém pro osoby se specifickými potřebami. Letos poprvé musejí zájemci o návštěvu INSPa zaplatit účastnický poplatek předem, již při registraci.

Pokud to stihnou do 15. února, ušetří. Více informací naleznete zde: https://www.inspo.cz/konference-inspo-uz-jen-dva-tydny-za-zvyhodnenou-cenu