ČeštinaEnglish

 

Číst dál...Na podzim jsme ve spolupráci s bývalým činovníkem POV, panem Josefem Hurtem, připravili malé kulturní překvapení. V úterý 31. října pro nás divadelní spolek ZITA, ve kterém se jako herec úspěšně angažuje právě bývalý předseda a místopředseda POV, odehraje divadelní představení hry italského autora Alda Nickolaje Tři na lavičce.

KC Zahrada, 31.

Číst dál...

VOLNOČASOVKY 2017 PO LETNÍ PAUZE POKRAČUJÍ

Po letní přestávce se vracejí na scénu VOLNOČASOVKY 2017, které si v prvním pololetí získaly velkou oblibu. Na co se tedy můžete na podzim a v zimě těšit?

Psí život

Podzimní setkání majitelů psů, a to nejen asistenčních, s profesionály kynology se uskuteční v úterý 26. září od

Číst dál...

Poslední lekce jógy a poslední trénink našeho šipkařského týmu před dvouměsíční letní pauzou se uskuteční ve středu 14. května. Jógu si s vámi zacvičí naše milá lektorka Jitka Dytrychová v POV od 15:15 do 16:15, ŠIP-KÁRY budou trénovat na obvyklém místě, tedy v SB Centru. Podrobnosti o tréninku najdete v

Číst dál...

Ve středu 21. června proběhne očekávaná přednáška baristů z Onesip Coffee. U kafíčka tedy tentokrát budeme rokovat o kafíčku. Na tuto akci zajišťujeme dopravu pro ty členy POV, kteří nemohou využít k dopravě speciální autobusovou linku H1, kapacita je však omezena.

Na středu 28. června jsme na základě vašeho velkého

Číst dál...

Druhé letošní setkání s kynology proběhne v Centru samostatného života ve čtvrtek 25. května. Pokud máte psa, mazlíčka nebo asistenta, nebo si plánujete psího kamaráda pořídit, přijďte se poradit, jak ho správně učit novým věcem. Začínáme ve 13:00. K účasti je třeba se přihlásit u Věry Malé, která vám také

Číst dál...