Back to Top
Žádné nadcházející události k zobrazení!

VYCHÁZKA BEZ BARIÉR 8/2023

Kategorie:
Volnočasovky
Datum
23. srpen 2023

Navštivte s námi  a s Helenou Ganickou Nové centrum moderního a současného umění Kunsthalle Praha na Klárově. Zajímavá bude nejen výstava o fenoménu bohémy proplouvající z poválečné Paříže a New Yorku přes swingující Londýn šedesátých let až po současné svobodomyslné umění Teheránu či Pekingu, ale i budova samotná. Proměna stavby z bývalé trafostanice na výstavní prostor srovnatelný se světovými galeriemi zachovává původní cenné architektonické prvky a přidává k nim kvalitní moderní design.

Sraz v parku na Klárově (u stanice metra Malostranská - pozor stanice je bariérová!) u Památníku československých letců RAF ve 13:00. Závěr 16:30 z místa Kosárkovo nábřeží u Mánesova mostu, kde je vyhrazené stání.

Dopravu na místo srazu si zajišťuje každý sám. Případně po dohodě s Věrou Malou je možné se pokusit o skupinové předjednání vozu.

 

K účasti je třeba přihlásit se v kanceláři POV u Věry Malé telefonicky na číslech 224 826 078 nebo 736 458 859, případně prostřednictvím e-mailové adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Účastnický příspěvek je 50,- Kč na osobu.