ČeštinaEnglish

 

Je leden a venku mrzne, až praští. I když by člověk teď od kamen radši ani nevylézal, množí se nám k našemu potěšení dotazy na letošní výletový program. Asi spřádáním plánů na jarní a letní dny chcete přivolat teplo, stejně jako my.

Pro nedočkavce tedy musíme potvrdit, že výlety letos budou. Budeme je organizovat stejně jako v minulých letech pod hlavičkou Klubu TÚRA, který má na tomto webu vlastní kádinku http://www.pov.cz/cz/klub-tura-prazske-organizace-vozickaru , kam ukládáme všechny důležité informace.

Klub TÚRA je určen jen členům Pražské organizace vozíčkářů, je to jedna z výhod, které svým členům nabízíme. O členství v POV se můžete více dozvědět zde: http://www.pov.cz/cz/clenstvi

Přesná nabídka výletů se bude vyvíjet podle toho, kolik se nám podaří zajistit finančních prostředků. V roce 2015 nám s výlety výrazně pomohla DSA Prague, která nám na volnočasovné aktivity poskytla grant. O tentýž grant jsme požádali i letos, tak držte palce.

Do Klubu TÚRA se lze přihlásit vždy na jeden rok. Další přihlašovací kolo rozjedeme v březnu. V dubnu pak zveřejníme termíny a destinace výletů na první pololetí. Bude jich přibližně 10 a budou rozděleny tak, jak jsou turisti POV již zvyklí, na turistické a volné (rozdíl mezi těmito výlety zjistíte pod odkazem Klubu TÚRA).

Nalákat vás můžeme už letos na výlety horské, do oblíbených míst v Jizerských horách a Krkonoších, v plánu je návštěva PARA ZOO, kláštera v Hostinném a plánujeme také opáčko úspěšného výletu do Königsteinu.

Oznámení o příjmu přihlášek do Klubu TÚRA doručíme všem členům POV písemně.

Těšíme se na společné volnočasové akce v roce 2016. Tým POV.Desktop9