ČeštinaEnglish

 

Program VOLNOČASOVEK 2017 se tvořil postupně. Když už jsme měli naplánované aktivity sportovní, „výcvikové“ a výtvarné, říkali jsme si, že by to chtělo doplnit tenhle akční trojlístek něčím lenivějším, klidnějším, něčím, co by se dalo provozovat jen tak „lážo plážo“ třeba u kafíčka. A tak vnikl program U kafíčka, série přednášek a setkání se zajímavými lidmi nad zajímavými tématy, která probereme v pohodě u kávy a zákusku.

První počin programu je za námi. Navštívila nás interiérová designerka Jana Pěkná a podělila se s námi o typy, jak si vlastními silami, s použitím různých fíglů, naplánovat harmonický interiér podle vlastního vkusu a potřeb, jak jej zdobit a jak pracovat s barvami.

Na květnové a červnové setkání U kafíčka pro vás máme připravená neméně lákavá témata. Ve středu 10. května si popovídáme s lidmi z Víno-klubu o dobrém víně, a nejenom popovídáme. Budeme také ochutnávat. A na červen jsme ve spolupráci s Onesip coffee naplánovali obdobné povídání, tentokrát o kávě (středa 21. června). A samozřejmě také s ochutnávkou a radami, jak si dobrou kávu připravit doma.

Líbí se vám program U kafíčka? Pak neváhejte a přihlaste se. Budeme se na vás těšit.

(Přihlásit se můžete telefonicky na čísle: 224 826 078.)