ČeštinaEnglish

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady vyhlašuje v rámci výstavy Senior – Handicap: aktivní život 2019, která proběhne ve dnech 13. -16. června 2019 na výstavišti v Lysé nad Labem, další ročník soutěže pro handicapované výtvarníky - Svět mých radostí.

Do dvou věkových kategorií (do osmnácti let a nad osmnáct let) sen mohou přihlásit lidé s fyzickým či psychickým postižením, volit mohou z následujících výtvarných technik: malba, kresba, koláž, plastika, alternativní techniky, užitková keramika, výtvarná fotografie.

Každý soutěžící může přihlásit pět svých prací. Přihlásit se do soutěže můžete do 30. května prostřednictví e-mailové adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu: Jan Řehounek, Všechlapská 1666/6, 288 02 Nymburk. Pan Jan Řehounek, autor soutěže a výstavy děl umělců s postižením, je současně kontaktní osobou a na jeho e-mail můžete zasílat dotazy, které ohledně účasti  v soutěži máte.