ČeštinaEnglish

Před časem jsme vás prostřednictvím webu, facebooku a Novin POV informovali, že VOLNOČASOVKY 2017 jsou po letní pauze zpět. A spolu s nimi také oblíbené besedy „U KAFÍČKA“. Jaká zajímavá témata a věci znalí přednášející nás tedy v posledním čtvrtletí roku 2017 čekají?

První besedou programu U KAFÍČKA bude beseda o kafíčku u kafíčka. Zní to možná kapku ztřeštěně, ale přesně tak to bude. Pozvání do POV přijal opět znalec kávy na slovo vzatý, zkušený barista a kafomil Jaroslav Slámečka z Onesip Coffee.  Budeme si povídat o kávě, ochutnávat a možná si vyzkoušíme i malování na mléčnou pěnu. Kávovou středou bude 18. říjen.

Další besedou se přeneseme na východ, trochu dál na východ. O cestě do Číny nám bude vyprávět a fotky promítat Marta Hynková. Její přednášku Gurmánský výlet do Číny si nenechte ujít ve středu 1. listopadu.

Program besed na letošní rok dovršíme třetí ze série přednášek o víně, tentokrát o červeném. Voňavé a lehce alkoholické degustační odpoledne chystáme na 29. listopadu.

Program U KAFÍČKA se koná v Centru samostatného života (kanceláře POV), Benediktská 688/6 na Praze 1. Začínáme vždy v 15:15. K účasti na besedách je nutné se kvůli omezené kapacitě přihlásit. Těšíme se na vás.