ČeštinaEnglish

 

Ve spolupráci s pracovníky Ligy vozíčkářů v čele s Ivanem Bendou, který se věnuje výcviku asistenčních psů, jsme pro vás připravili nový projekt s názvem Psí život. Je určen všem majitelům psích domácích mazlíčků, asistenčních psů, ale i těm, kteří o psovi či asistenčním psovi uvažují. V rámci projektu budeme organizovat společná setkání a procházky s pejsky. K dispozici vám budou zkušení trenéři, kteří pomohou, pokud budete potřebovat některé postupy ve výchově svých mazlíčků konzultovat. Poradí vám také, pokud svého psího miláčka potřebujete zbavit špatných návyků a zlobení, ukážou vám, jak ho správně učit, a hlavně vám povědí něco o psí duši a o tom, jak se psi lépe komunikovat.

Dále můžete získat informace o canisterapii a jejím využití v běžném životě a při rehabilitaci a "Zkouškách terapeutických psů", které se pořádají 2 x do roka v Palatě (Domov pro zrakově postižené) v Praze 5.

Setkání i procházky organizujeme bezplatně, je však třeba se na ně přihlásit. První společná procházka se uskuteční ve středu 23. září v Kunratickém lese. Sraz přihlášených účastníků bude v 13:15 (v návaznosti na příjezd autobusu linky H1). Podrobnosti všem zaregistrovaným sdělí Tereza Novotná. Pokud vás projekt Psí život zaujal, zavolejte do kanceláře POV nebo napište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a přihlaste se na první setkání. Pozor! Nejpozději do 16. září. Počet účastníků je omezený!

Věříme, že vás nový projekt nadchne a že vám ukáže cestu, jak se na život a soužití se psem koukat psíma očima.