ČeštinaEnglish

 

Společnost Pražské vodovody a kanalizace, a. s. rozjela pilotní projekt alternativního zásobování v sáčcích balenou kohoutkovou vodou pro držitele průkazů TP, ZTP a ZTP/P v případě havárií vodovodního řadu trvajících více než 5 hodin.

Do pilotního projektu se zapojila Městská část Praha 6. Zájemci žijící na území Prahy 6, kteří by chtěli službu využívat, se musejí registrovat (formulář naleznete pod tímto článkem).  V případě havárie vodovodu přijde registrovaným zájemcům na jimi zvolené telefonní číslo zpráva: „Voda PVK: máte-li zájem o donesení pitné vody v náhradním balení, zavolejte na tel. 228 883 606, nejpozději do hodiny od obdržení této zprávy.“

Budete-li v takovém případě chtít doručit balenou vodu, musíte nejpozději do hodiny po obdržení zprávy zavolat na telefonní číslo 228 883 606, kde automat zkontroluje vaši registraci a potvrdí vaši objednávku (volat musíte z registrovaného telefonního čísla). Voda bude distribuována v době od 9:00 do 21:00. Stejným způsobem budou vodou zásobovány i důležité instituce, například školky, školy, domovy seniorů nebo zdravotnická zařízení.