ČeštinaEnglish

 

ŠIP-KÁRY jsou šipkařským týmem Pražské organizace vozíčkářů. Tým byl založen v roce 2009 a cíl členů týmu je jednoznačný – trefit terč. Bez ohledu na věk, pohlaví a způsob pohybu se scházíme při šipkách, pořádáme turnaje a užíváme si aktivně volný čas.

Šipky hrajeme na klasický vysoký terč odpovídající závodním parametrům.Pro členství v týmu ŠIP-KÁR není nutné být členem POV, ačkoli členství v POV je nespornou výhodou.

Tréninky se od dubna 2016 konají v SB Centru, Praha 4. O přístupnosti tohoto prostoru se více dozvíte zde: http://www.presbariery.cz/cz/component/flexicontent/45-sportovni-centra/10357-squash-bowling-centrum-sbc

Termíny tréninků se stručným popisem naleznete v tabulce níže. Jsou rovněž vyhlašovány na facebookovém profilu ŠIP-KÁR.

Na jednotlivé tréninky je třeba se přihlásit Věře Malé, forma přihlášení není předepsaná, je však třeba to udělat minimálně s dvoudenním předstihem. Stejně tak prosíme o nahlášení v případě, že jste se na plánovaný trénink přihlásili a nemůžete se zúčastnit. Přihlásit se musejí i ti, kteří se nebudou aktivně účastnit tréninku. Na každém tréninku se vybírá částka 20,-Kč na osobu. Tuto částku platí všichni přítomní, tedy i nehrající diváci. Poslouží jako vklad na provozní náklady. Pro zájemce organizujeme i dopravu, která je zdarma. Požadavek dopravy je třeba nahlásit při přihlašování.

Najdete nás i na facebook