ČeštinaEnglish

 

V sobotu 20. května 2017 se uskuteční 52. ročník Pochodu Praha – Prčice. Pražská organizace vozíčkářů tradičně zaštiťuje 13 kilometrů dlouhou trasu z Miličína do Prčice určenou pochodníkům s průkazy ZTP a ZTP/P a jejich doprovodům. Start bude na parkovišti v Miličíně od 9:00 do 10:00, organizátoři na startu nezůstávají! Kontrolní punkt trasy je v Červeném Újezdu (kontroloři budou na místě od 11:00 do 13:30).

Dle pravidel pořadatele na speciální trasu nesmíme pouštět pochodníky bez postižení, nejsou-li doprovodem, ani rodiče s dětmi (i v kočárku). Pravidla Pochodu Praha Prčice jsou zcela v pravomoci hlavních pořadatelů a POV je musí dodržovat. Více informací o celé akci se dočtete na webu hlavního pořadatele: http://www.praha-prcice.cz/

POV bude na Pochod Praha – Prčice organizovat hromadný zájezd. Doprava bude zajištěna z místa bydliště zájemců, cena zájezdu je 150,- Kč za osobu. Zájemci o dopravu do místa startu a zpět do Prahy (do místa bydliště) se mohou přihlásit telefonicky na čísle: 224 826 078. Účast na zájezdu není podmíněna členstvím v organizaci.

Na trasu mohou i ostatní zájemci z řad držitelů ZTP a ZTP/P, kteří se do Miličína dostanou po vlastní ose. POV bude organizovat dopravu z Prčice zpět na parkoviště v Miličíně, aby se ostatní pochodníci dostali zpět ke svým vozům. Za „kyvadlovou“ dopravu se bude vybírat symbolický poplatek 20,- Kč na osobu. Požadavek na dopravu nahlaste při přihlašování. Všechny potřebné informace získáte na startu u organizátorů.