ČeštinaEnglish

 

V Brně až do neděle 22. října probíhá festival integrované tvorby - Festin. Pořádá jej Divadlo Barka a těšit se můžete na divadelní představení, tanec i autorská čtení. 

Více informací naleznete na www.divadlobarka.cz/festin.

S prvním festivalem zařazeným do projektu Festivaly bez zábran se potkáme už tuto sobotu (24. 6.) v Kadani. Vysmáté léto nabídne kromě kvalitního zázemí pro návštěvníky na vozíku především pořádnou nálož hudebních zážitků na třech hudebních scénách - Rock, Pop a Fun. To "svoje" si jistě vybere každý, kdo dorazí. Těšit

Číst dál...

Se zajímavým cestovatelem, který projel svět v trabantu, se budete moci sejít v pondělí 26. června v 18:00 v Centru Paraple (Ovčárská 471, Praha 10). O zážitky, fotky a historky z cest se s návštěvníky Centra Paraple podělí Dan Přibáň. Vstup je zdarma. 

V Centru paraple se v pondělí 5. června uskuteční speciální workshop Akrojógy pro klienty s poškozením míchy. Jedná se o speciální protahovací techniku zprostředkovanou chodícím člověkem. Více informací naleznete zde.

V květnu se v pardubické Tipsport aréně uskuteční 25. ročník Abilympiády. V pátek 19. a v sobotu 20. května tak můžete navštívit akci pořádanou Českou abilympijskou asociací doprovázenou zážitkovou výstavou Kreativ.

Kromě podpory soutěžících v národním kole Abilympiády, kde lze najít například disciplíny jako aranžování květin, dřevořezba, keramika, háčkování, malba na sklo a pěknou řádku

Číst dál...