ČeštinaEnglish

je určen členům POV, které lákají výlety a nelekají překážky. Každoročně organizujeme více jak deset výletů po České republice a snažíme se hledat a mapovat trasy a místa, která nabízejí turistické zážitky i lidem na vozíku. Bez překonávání jistých obtíží, zejména bariér, to občas nejde, ale o každém výletu se snažíme přinést dostatek informací tak, aby se mohl každý turista rozhodnout, zda jej zvládne, případně jakou dopomoc bude potřeba zajistit.

Výlety dělíme na:

• Volné výlety budou mít volný program, v místě, kam se vypravíme, bude rozchod a každý si bude moci zařídit program podle svého.
  • Poznávací výlety mají daný program, většinou se během dne navštěvuje více míst.
  • Turistické výlety jsou náročnější na počet ujetých kilometrů, které zdolává celá skupina turistů společně v doprovodu organizátorů.

Dopravu zajišťujeme z místa bydliště speciálními mikrobusy s plošinou.

Do Klubu Túra je třeba se přihlásit a členové Klubu TÚRA platí roční členský příspěvek 150,- Kč.  Příspěvek musí být uhrazen do konce března daného roku. Podrobnosti o výletech, účastnických poplatcích a další potřebné informace pak budou dostávat pouze přihlášení členové.

Přihlašování na výlety je písemné. Výletujeme od května do září. Výlety se konají jak ve všední dny, tak o víkendu.

Členství v Klubu Túra se musí každý rok obnovovat. Máte-li tedy zájem stát se členem Klubu TÚRA, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem Věru Malou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Všem turistům zašleme na začátku měsíce dubna informační materiál s popisem všech výletů a s instrukcemi, jak se na jednotlivé výlety přihlašovat.