ČeštinaEnglish

 

V pořadí sedmatřicátý ročník Sportovního setkání (nejen) vozíčkářů - Hvězdy 2019 se uskuteční tradičně v Oboře Hvězda v sobotu 7. září 2019. Na tomto místě budou postupně přibývat informace. Těšíme se na setkání s vámi.

Druhou zářijovou sobotu byla Obora Hvězda místem konání 36. ročníku Sportovního setkání (nejen) vozíčkářů – Hvězdy 2018. Po ránu se před letohrádkem válela mlha a vládlo studeno, ale počasí nakonec hrálo s námi, takže organizátory, sportovce i fanoušky čekal slunečný a teplý den. Přesně takovou atmosféru vystihl na plakátu akce Jan Lamr,

Číst dál...

Číst dál...

Srdečně vás zveme na 36. ročník Sportovního setkání (nejen) vozíčkářů - Hvězdu 2018. Uskuteční v sobotu 8. září v Oboře Hvězda, Praha 6. Zázemí akce i samotné závody budou situovány do prostoru před letohrádkem.

Akce se koná za podpory Městské části Praha 6, záštitu nad akcí převzal starosta Ondřej Kolář. 

Program

Číst dál...

V sobotu 9. září se v pražské Oboře Hvězda uskutečnil 35. ročník Sportovního setkání (nejen) vozíčkářů - Hvězda 2017. 

Amatérské závody organizované s ohledem na potřeby lidí s tělesným postižením byly otevřené všem, kteří do Hvězdy přišli. Akci podpořila Městská část Praha 6, záštitu převzal starosta, pan Ondřej Kolář, na místě

Číst dál...

Číst dál...V sobotu 3. září se uskuteční 34. ročník Sportovního setkání (nejen) ve Hvězdě. Místem konání se po roční přestávce vracíme zpět do Obory Hvězda před romantické panorama letohrádku. 

Další ročník akce s podtitulem Memoriál Zdenky Hanákové bude slavnostně zahájen ve 13:00, prezentovat k závodům se však můžete již od 12:00. 

Číst dál...