ČeštinaEnglish

 

V pondělí 12. prosince se uskutečnil Vánoční benefiční koncert pro Pražskou organizaci vozíčkářů. Děkujeme Kvartetu Apollon a Gabrielovi a Timotejovi Cyprisovým, děkujeme panu faráři Michalu Šourkovi. Děkujeme také všem, kteří si našli čas a přišli si spolu s námi osvěžit krásnou hudbou adventní čas a podpořit POV. 

Číst dál...

Advent už klepe na dveře. A tak jsme se, stejně jako v minulých letech, sešli v Pražské organizaci vozíčkářů při výrobě adventních věnců. V kanceláři to navodilo ryze předvánoční náladu - svíčky, vůně jehličí a sušeného ovoce a po akci pravý předvánoční úklid. Potěšila nás hojná účast a těšíme se na další setkání s vámi.

Číst dál...

Studenti Českého vysokého učení technického v Praze, zejména Fakulty architektury, měli možnost již po čtrnácté zažít bariéry na vlastní kůži. Své poznatky pak mohou zužitkovat ve své budoucí práci. Akci pořádala Pražská organizace vozíčkářů ve spolupráci s FA ČVUT a Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých.

Číst dál...

Sérii výletů Klubu TÚRA 2016 jsme ukončili v neděli 2. října v Šárce. I Praha nabízí spoustu turisticky atraktivních míst. Na žádost účastníků budeme v příštím roce výlet do Šárky opakovat v letních měsících.

Číst dál...