ČeštinaEnglish

 

V pondělí 14. prosince 2015 se uskutečnil Vánoční benefiční koncert pro POV v podání smyčcového Kvarteta Apollon a jeho hostů. Přívětivé a bezbariérové zázemí poskytl v kostele Milíče z Kroměříže farář Michal Šourek. Krásnou pozvánku pro nás vytvořil Jan Lamr. Děkujeme jim i všem, kteří přišli a POV podpořili.

Číst dál...

I v Praze se může člověk pokochat přírodou, nadechnout lesní vůně a poslechnout si zpěv ptáků. Jednu z lesních oáz Prahy, Kunratický les, jsme navštívili ve středu 10. června.

Číst dál...

V neděli 7. června byl na programu kratší turistický výlet, tektokrát do Veltrus, do zámeckého parku. Kromě krásné obory jsme si prohlédli i přístupnou expozici historických kočárů.

Číst dál...

Ve středu 27. května jsme se se členy Klubu TÚRA vydali projet Pardubice. Prohlédli jsme si zámek i centrum a stačili jsme i kávičku, abychom dostáli přívlastku výletu "kavárenský". Smile Za fotografie děkujeme Tomáši Kroupovi, který pro vás popsal své zkušenosti s pardubickou bezbariérovostí. Jeho dojmy z výletu si můžete přečíst na našich webových stránkách, konkrétně zde

Číst dál...