ČeštinaEnglish

 

VOLNOČASOVKY 2017 PO LETNÍ PAUZE POKRAČUJÍ

Po letní přestávce se vracejí na scénu VOLNOČASOVKY 2017, které si v prvním pololetí získaly velkou oblibu. Na co se tedy můžete na podzim a v zimě těšit?

Psí život

Podzimní setkání majitelů psů, a to nejen asistenčních, s profesionály kynology se uskuteční v úterý 26. září od 13:00. Podle počasí bude místem konání buď oblíbená Stromovka, nebo kancelář POV. Pro přihlášené je k dispozici doprava zdarma, její kapacita je však omezena. K účasti se můžete přihlásit na telefonních číslech POV, nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budou se na vás těšit Ivan Benda a Irena Soukupová z Ligy vozíčkářů.

Jóga

Vracíme se také k lekcím jógy s profesionální lektorkou Jitkou Dytrychovou, která pro vás přizpůsobila tradiční asány pro cvičení v sedě. Zrelaxovat a posílit tělo i duši můžete vždy od 15:15 do 16:30 v tyto středy: 11. a 25. října, 15. listopadu.

K účasti je třeba se přihlásit na telefonních číslech POV, nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Účastnický poplatek, který se hradí po ukončení lekce, je 50,- Kč. K dispozici je pro vás doprava zdarma, její kapacita je však omezena.

U kafíčka

S nečekaným zájmem se na jaře setkaly besedy, jistě i v souvislosti s vybranými tématy. Proto v oblíbených tématech pokračujeme. Ve středu 18. října nás čeká vyprávění Jaroslava Slámečky, baristy a odborníka na kávu, o kávě. Ve středu 1. listopadu nám Marta Hynková povypráví o cestě do Číny a program ukončíme ve středu 29. listopadu, kdy se opět vrátíme k vínu, tentokrát červenému. K účasti je třeba se přihlásit na telefonních číslech POV, nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podrobné informace sdělíme všem přihlášeným mailem nebo telefonicky. Pro přihlášené je k dispozici doprava zdarma, její kapacita je však omezena. Začínáme vždy v 15:15.

Tvořivá setkání

V předvánočním programu POV nesmí chybět již tradiční setkání nad výrobou adventního věnce. Letos si nezbytnou předvánoční dekoraci vytvoříme ve středu 22. listopadu od 15:00 do 17:00. K účasti je třeba se přihlásit na telefonních číslech POV, nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Účastnický poplatek je 50,- Kč, korpus, bodáky a svíčky se platí zvlášť. Pro přihlášené je k dispozici doprava zdarma, její kapacita je však omezena.