ČeštinaEnglish

 

Na úterý 15. května je svolána Členská schůze Pražské organizace vozíčkářů, DEN POV. Konat se bude v KC Zahrada (Malenická 1784, Praha 11 – Jižní Město). Prezence účastníků bude od 15:30, schůze začne v 16:00.

Na schůzi vás pracovníci POV seznámí s jednotlivými projekty, kterým se věnujeme, a společně naplánujeme budoucí

Číst dál...

Srdečně vás zveme na oslavu 27. narozenin Pražské organizace vozíčkářů. Slavit budeme v úterý 15. května od 18:30 v Kulturním centru Zahrada (Malenická 1784, Praha 11 – Jižní Město). Narozeninová oslava bude následovat po členské schůzi. Hudební dárek letos přichystala country skupina Eldorádo. Těšit se můžete na narozeninovou tombolu a raut. Svou

Číst dál...

Číst dál...

Adventní čas se přiblížil a spolu s ním i oblíbený Vánoční benefiční koncert pro Pražsku organizaci vozíčkářů. Bude se konat v pondělí 11. prosince 2017 od 19:00.  Díky laskavosti ČCE a pana faráře Michala Šourka je místem konání opět bezbariérový kostel Milíče z Kroměříže. Pan farár přislíbil i na letošek

Číst dál...

Číst dál...Na podzim jsme ve spolupráci s bývalým činovníkem POV, panem Josefem Hurtem, připravili malé kulturní překvapení. V úterý 31. října pro nás divadelní spolek ZITA, ve kterém se jako herec úspěšně angažuje právě bývalý předseda a místopředseda POV, odehraje divadelní představení hry italského autora Alda Nickolaje Tři na lavičce.

KC Zahrada, 31.

Číst dál...

VOLNOČASOVKY 2017 PO LETNÍ PAUZE POKRAČUJÍ

Po letní přestávce se vracejí na scénu VOLNOČASOVKY 2017, které si v prvním pololetí získaly velkou oblibu. Na co se tedy můžete na podzim a v zimě těšit?

Psí život

Podzimní setkání majitelů psů, a to nejen asistenčních, s profesionály kynology se uskuteční v úterý 26. září od

Číst dál...